Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Через санкції в Криму не буде великих операторів зв'язку РФ

2 / 06 / 2016

Російські оператори зв’язку будуть працювати в Криму тільки через роумінгові угоди з місцевими компаніями «К-Телеком», «Кримтелеком» і «Севтелеком», передають Новини Криму слова російського «міністра» внутрішньої політики, інформації та зв’язку Криму Дмитра Полонського.

За його словами, очікувати в найближчій перспективі заходу на кримський ринок мобільного зв’язку великих компаній-операторів Росії не доводиться.

«З самого початку входження Криму до складу Росії ми перебували в переговорах з цими компаніями. Але вони думають, що якщо вони зайдуть до Криму, то отримають санкції. Це може перешкодити їх нормальній роботі на материковій Росії і нормальній взаємодії із зарубіжними компаніями, з якими у них підписані роумінгові угоди. Говорити за ці компанії я не буду, але в доступній для огляду перспективі очікувати приходу на кримський ринок великих операторів не доводиться», — пояснив Поклонський.

На його думку, російська держава не зможе змусити компанії зайти на півострів.

«Ринок зв’язку в Росії регулюється виключно комерційними операторами зв’язку. Держава ніяк не може застосувати якийсь режим впливу на ці компанії», — сказав Поклонський.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини