Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Через санкції кримські оператори зв'язку перейшли на китайське обладнання

31 / 05 / 2016

Режим санкцій змусив кримських операторів зв’язку повністю перейти на обладнання китайських виробників, повідомив сьогодні «віце-прем’єр» Криму Дмитро Полонський. За його словами, мережі операторів «Кримтелеком» і «К-Телеком» побудовані на обладнанні франко-американської компанії Alcatel і шведської компанії Ericsson, які підтримали санкції.

«Доступ до програмного забезпечення, до нового обладнання, до модернізації та ліцензій у нас заблокований. Нам не просто відмовляють – нам навіть не відповідають на запити. Тому було прийнято вимушене рішення, і ми розбудовуємо всі наші системи зв’язку на обладнання, виробники якого відносяться і до Криму, і до РФ гідним чином. Це в основному китайські виробники, зокрема, компанія Huawei», – повідомив Полонський.

Також, за його словами, перехід на іншого постачальника техніки привів до проблеми несумісності старих і нових базових станцій, що викликає розриви зв’язку при перетині зон покриття. Проблема вирішується тільки повною заміною обладнання.

«Вирішення питання тільки в одному: повне закінчення модернізації мережі і перехід на нове обладнання», – підкреслив він.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини