Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Бурові установки «Чорноморнафтогазу» перемістили в територіальні води РФ

14 / 12 / 2015

Дві бурові установки «Чорноморнафтогазу» були переміщені в територіальні води Росії. Таке рішення було прийнято «у зв’язку зі складною міжнародною обстановкою і ризиком втрати установок», повідомляє прес-служба підприємства.

Перестановка була здійснена з Одеського газового родовища (розташованого на північно-західному шельфі Чорного моря в 150 км від берега Криму) за вказівкою російського голови  Криму Сергія Аксьонова.

За повідомленням прес-служби, під час переміщення бурових установок судно під прапором Туреччини заважало руху каравану.

«На шляху проходження суден з буксированим об’єктом з’явилося невстановлена торгове судно під турецьким прапором. Діючи з порушенням міжнародних правил попередження зіткнення суден у морі та загальноприйнятих норм морського судноплавства, турецьке судно не поступилося шляху каравану, який йшов перехресним курсом, чим створило аварійну ситуацію. У радіообмін капітан турецького судна не вступав», — йдеться в заяві прес-служби.

Нагадаємо, 13 грудня екіпаж сторожового корабля ВМФ Росії «Сметливий» відкрив вогонь зі стрілецької зброї по турецькому сейнеру в Егейському морі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини