Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Будинки знесуть, людей виселять: у Криму побудують трасу через село Зарічне

18 / 11 / 2021

Окупаційна влада Криму, незважаючи на протести місцевих жителів, вирішила збудувати частину об’їзної дороги навколо Сімферополя через с. Зарічне. Декілька будинків знесуть, а їх мешканців примусово переселять.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на telegram-канал голови окупаційної адміністрації Криму Сергія Аксьонова.

За його словами, рішення ухвалене остаточно, а виселеним мешканцям заплатять «справедливу компенсацію».

«Особисто зателефонував ініціативній групі, яка виступала проти даного варіанту, щоб озвучити рішення уряду Республіки Крим. Розуміємо, що для кожної людини переїзд із власного житла — це колосальний стрес, саме тому вже наступного тижня відбудеться зустріч, в під час якої будуть обговорені всі ключові питання, у тому числі щодо справедливої ​​оцінки ділянок будинків… Гарантую, що ми будемо вживати всіх заходів щоб якість їхнього життя не постраждала. Органи влади зроблять все, щоб вникнути в деталі кожної конкретної сім’ї, навіть якщо проблема виходитиме за межі наших можливостей», – повідомив Сергій Аксьонов.

Жителі Сімферопольського району неодноразово протестували проти будівництва траси через їхні будинки. Так, у вересні вони вийшли на акцію протесту, під час якої встановили хрест на місці майбутньої траси.

Будувати трасу розпочнуть 2022 року. Об’їзд з’єднає трасу «Таврида» із дорогою Сімферополь-Алушта.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини