Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Брати Капранови розвінчуватимуть у Києві міфи про кримських татар

22 / 12 / 2015

Кримські татари – кочовики, котрі воювали на боці монгольських завойовників. Вони були одвічними ворогами козаків. А ще покорилися Російській імперії та виступали на стороні Гітлера. Та й взагалі це маленький і невідомий народ, котрий нічим не відрізняється від турків…

Можна ще довго продовжувати вервечку цих міфів, у які насправді вірять тисячі людей. Та настав час дізнатися правду про народ, що крокує стежками історії поряд з українським вже не одну сотню років.

Відповідальну місію розвінчувати міфи взяли на себе не хто інші, як Брати Капранови. Саме вони, спираючись на праці гігантів української історії, археології та етнографії, вибудували єдиний ланцюг історії нашої держави в своїй книзі «Мальована Історія Незалежності України». Кримські татари посідають у цьому творі вагоме місце. Ба більше, у підготовці п’ятого видання «Мальованої історії» письменникам допомагала кримська татарка Гульнара Абдулаєва. Вона завітає на зустріч разом з Братами, бо кому, як не їй, корінній кримській татарці, знати правду про свій народ.

Дата: 23 грудня

Час: 19:00

Місце: Будинок Вільних Людей ( вул. Кирилівська, 13Д)

Вхід безкоштовний, проте кількість місць на зустріч обмежена. Тому дуже просимо Вас зареєструватись за посиланням.

Слідкуйте за новинами заходу на сторінці у Facebook.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини