Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Боєприпаси нібито знайдені у Балуха були виготовлені в Барнаулі

27 / 07 / 2017

Сьогодні, 27 липня, в Роздольненському районному суді відбулося чергове судове засідання у кримінальній справі українського активіста Володимира Балуха. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

За інформацією захисту Балуха, всі документи, які представило сьогодні на засіданні суду сторона звинувачення, були складені з процесуальними порушеннями.

«Також в документах слідства відрізняються дані по кількості патронів і вазі тротилу, які нібито були знайдені на горищі будинку українця», – повідомляють правозахисники.

У проведену експертизу боєприпасів, нібито знайденої у Володимира Балуха, є інформація, що патрони були виготовлені в російському місті Барнаул в 1982 році. Слідчі не стали з’ясовувати, як дані боєприпаси потрапили на окупований півострів.

«Через кілька хвилин після початку судового засідання українцеві стало погано. Балух весь час тримався за серце. Судом було прийнято рішення викликати невідкладну медичну допомогу. Володимира Балуха відвезли в лікарню. В ході лікарського огляду було встановлено, що у Балуха піднявся тиск, кримчанину зробили укол. Після цього медики визнали стан українця задовільним для продовження участі в процесі і доставили його в суд», – повідомляє Кримська правозахисна група.

Наступне засідання відбудеться 28 липня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини