Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Бізнес-табір для переселенців об’єднав 38 бізнесменів із Криму та сходу України

27 / 04 / 2016

Учасниками тренінгу стали 38 переселенців з Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Львівської, Луганської, Харківської, Черкаської та Київської областей. Вже маючи досвід у бізнесі, більшість з них прагнуть відновити власну справу в новому місті.

Серед учасників на цей раз були спеціалісти з розробки сайтів, оздоблення приміщень, ремонту побутової техніки, вишивки, викладання мов, реставрації та реанімації взуття, дизайну і навіть з бальних танців. Усі вони мають на меті вдосконалити та перезапустити свій бізнес аби він розвивався і приносив прибуток. 

Надати необхідні для цього знання взялась команда професійних тренерів-практиків:

  • Тетяна Герасимова розказала про основи ведення фінансів для власників бізнесу;
  • Вікторія Мінаєва, адвокат, засновник соціального проекту «Правова біржа «Довіритель», бізнес-тренер, пояснила учасникам про тонкощі реєстрації бізнесу в сучасних умовах, про основи оподаткування, кредитні взаємовідносини та умови ведення бізнесу в Україні;
  • Олексій Бердник, бізнес-консультант з оптимізації бізнес-процесів, автор психологічної технології управління змінами в житті підприємця, представив учасникам психологічну сторону ведення бізнесу. Так, завдяки його виступу, учасники дізнались про те, як вести бізнес-зустрічі та завжди досягати своєї мети, як уникати конфліктів тощо;
  • Андрій Стрєльцов, експерт з інтернет-маркетингу, віце-президент «Спілки орендарів і підприємців України», розповів про те, як використовувати сучасні технології у веденні бізнесу, позиціонувати товар або послугу та виводити його на ринок, обравши безпрограшну нішу;
  • Максим Бабурін, спеціаліст з маркетингових комунікацій, розповів, як створюються бренди та що необхідно враховувати при побудові стратегії розвитку бізнесу;
  • Андрій Уваров, тренер, спеціаліст в області зростання продажів, розповів, як просувати власний продукт в умовах сьогодення.
 

«Гормон дофамін – базова складова життя людини, саме він приносить задоволення. В бізнесі, згідно з дослідженнями, від початку людина прагне не грошей, а становлення в якості людини, яка має гроші. Вона хоче стати гравцем. Великі ігри – великі гравці. Але чи отримують міліонери, олігархи дофамін? І якщо так, то від чого?», – так незвично почав свій виступ професор з бізнесу Київської школи економіки, Михайло Колісник. Далі він пояснив, наскільки важливо розуміти логіку відносин у великому бізнесі і що собою представляють правила бізнесу сьогодні.

Про те, як побудувати роботу у власному колективі і як ним керувати, розповіла тренер з HR і працевлаштування, волонтер «Центру зайнятості вільних людей» Олена Вертинська.  «Список компетенцій і правила користування ним – це ті базові речі, які має розуміти кожен бізнесмен. Він має чітко усвідомлювати мету та очікувані результати від кожної посади та знати, як стимулювати співробітників для досягнення мети», – вважає вона.

Відгуки учасників:

«Я раніше не знала тієї інформації, про яку нам розповіли тут на тренінгу. Я стала підприємцем не так давно – працюю в сфері пошиття і дуже хочу створити свій маленький цех. Зараз я працюю вдома і не вважаю це повноцінним бізнесом, адже хочеться мати власне приміщення, обладнання, тобто запуститись повноцінно», – розповідає Тетяна з Луганську.

«Минулого року я взяла участь в одній з програм і завдяки цьому змогла забезпечити себе обладнанням. Зараз же хочу розвивати свою справу – машинну вишивку. Мене цікавить вишивка хрестиком, проте маю вже замовлення і на «гладь», нашивки, шеврони. На тренінгу я зустріла багато колег, які займаються аналогічною справою. Дуже тішить, що ми розуміємо один одного з півслова!», – ділиться враженнями Ольга Афоніна із Криму.

 

«Мені треба було зробити експертизу власного проекту, – ділиться думками Вадим Мукомол, переселенець зі сходу, який наразі живе у Вінниці. – Саме таких воркшопів мені дуже бракувало. Зараз мій проект розвивається і я не дуже розумію, яке майбутнє на нього чекає. Коли потрапив сюди, мав дуже багато питань. Сподіваюсь, їх усі вдасться вирішити. Тренери тут дуже високого рівня».

Фотографії та програму бізнес-табору Ви можете переглянути на офіційній сторінці заходу в Facebook.

                                                                                  
 

Бізнес-табір є елементом комплексної програми «Підтримка самозайнятості переселенців», в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Данна програма вперше була реалізована ГО «КримSOS» у 2015 році. Тоді в ньому взяти участь 30 учасників, а вже в січні 2016 вони розпочали свій бізнес за менторської підтримки тренерів. 8-10 квітня 2016 року відбувся подібний навчальний тренінг для початківців-бізнесменів серед переселенців, і 5 переможців конкурсу бізнес-проектів зможуть отримати фінансову підтримку власних проектів. Участь у таких тренінгах завжди безкоштовна для переселенців, а менторська підтримка протягом 2-х місяців передбачена для всіх учасників.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини