Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Бізнес Чалого продовжує роботу в Україні

10 / 12 / 2015

Компанія «Таврида електрик Україна», тісно пов’язана з самопроголошеним мером Севастополя Олексієм Чалим, продовжує вести бізнес-активність на материковій частині України, повідомляє Центр журналістських розслідувань в своєму розслідуванні.

«Так, безпосередньо Чалий не числиться власником «Таврида електрик Україна», проте ми бачимо, що один із співробітників його групи, «Таврида електрик» — бенефіціар, і його друг бенефіціар. Тому зв’язок очевидна», — наводяться в матеріалі слова журналіста Андрія Яницького.

Також зв’язок підприємств був виявлений учасниками блокади Криму. Активісти на пропускному пункті Чонгар зупинили вантажівку, яка везла до Києва електротехнічні прилади, виготовлені «Таврида електрик» в Севастополі. При цьому вантаж мав два різних пакети документів, у якому одне і те ж підприємство було зареєстроване за двома різними адресами — у Севастополі та в Києві.

«Ми в одному пакеті бачимо Севастополь, Росія, відправник Севастополь, Росія Фіолентівське шосе, підприємство «Сеенергострой», і другий пакет документів, де відправником є «Таврида Електрик Україна», місто Севастополь, Фіолентівське шосе, будинок 1/2», — повідомив Ізєт Гданов, один з координаторів Штабу Цивільної блокади Криму.

З деталями розслідування можна ознайомитися в сюжеті hromadske.tv.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини