Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Біжимо, щоб об’єднати Крим з Україною

4 / 03 / 2016

Два роки тому Російська Федерація анексувала Кримський півострів. 12 березня у рамках бігового тренування Open Run Day ми об’єднаємо Крим з материковою Україною та продемонструємо, що ми – одна країна.

 Для кого пробіг Run for Crimea?

Неважливо, Ви професійний бігун чи абсолютний новачок. Головне – аби Ви всім серцем любили Крим і жадали його повернення. Після забігу ми влаштуємо флешмоб і вишикуємось у формі нашої України з Кримським півосторовом.

 Як відбуватиметься пробіг?

12 березня о 9:45 ранку ми збираємось у Києві на ВДНГ на Open Run Day №3 та одночасно біжимо за ідею повернення Криму Україні. Таким чином ми всі разом пробіжимо дистанцію, що складе 812 км – саме такою є відстань від Києва до Сімферополя – і з’єднаємо Крим з Україною!

Забіг на кожну дистанцію проходитиме під наглядом професійних тренерів та титулованих спортсменів бігового клубу #RunBaseKyiv. Забігу передуватиме активна колективна розминка у супроводі чудової музики.

На тренуванні можна буде переодягтися та залишити речі під наглядом волонтерів. Офіційний спонсор Київського півмарафону – компанія #BonAqua забезпечить всіх присутніх питною водою.

 Якщо я живу не в Києві, але теж люблю Крим?

У своєму регіоні ви також можете зібрати команду і організувати 12 березня локальний флешмоб Run for Crimea. Скільки бігти – вирішуйте відповідно до своїх сил. Головне – підтримати ідею повернення Криму. Якщо Вам буде потрібна допомога в організації, звертайтесь за телефоном (093) 841 76 46 (Анастасія) або пишіть на anastasiia.dryzhak@krymsos.com.

 Коли: 12 березня

О котрій: 9:45

Де: м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1

 Слідкуйте за новинами пробігу, читайте корисну інформацію та діліться з друзями на сторінці Run for Crimea у Facebook та ВК

Просимо попередньо зареєструватись за посиланням. Взяти участь у акції можуть всі охочі. Нагадуємо, що рівень бігової підготовки неважливий: це можуть бути новачки та досвідчені бігуни.

Акцію організовують Run Ukraine та громадська організація КримSOS в рамках безкоштовних відкритих тренувань Open Run Day  та підготовки до Київського півмарафону-2016.

Акредитація ЗМІ: (093) 841 76 46 (Анастасія) або за посиланням.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини