Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Біля адміністрації Президента вимагали включення питання Криму в Мінські угоди

9 / 12 / 2015

Увечері 8 грудня в Києві біля адміністрації Президента пройшов нечисленний пікет з учасниками блокади Криму. Активісти висловлювали невдоволення частковим відновленням електропостачання Криму і вимагали включити питання Криму в Мінські угоди. В акції брало участь близько 10 чоловік, серед них були учасники блокади з батальйону «Айдар».

 

«Ми розуміємо, що це (відновлення поставок, – прим. ред.) була вимушена міра. Ми розуміємо, що наших політиків змусило світове співтовариство. Спасибі і на тому, що відстояли дві інші гілки, які не запустили електрику повністю», — повідомила QirimInfo Гайде Різаева, учасниця громадянської блокади Криму. 

Гайде Ризаева
Гайде Ризаева

Говорячи про вимоги активістка заявила наступне: «Головною нашою вимогою залишається звільнення політв’язнів, тому ми просимо внести питання окупованого Криму в Мінські угоди, щоб ми могли звільняти політв’язнів і міняти військовополонених». 

За її словами, вона приїхала під адміністрацію як звичайна учасниця блокади і представляє «простий народ». На питання, чи в курсі керівництво блокади активістка відповіла, що Ленур Іслямов в курсі, що відбувається і знає про питання, які будуть підніматися.

Керівництво блокади спочатку не знало, хто ж є організатором акції. Для того, щоб з’ясувати, хто ж проводить акцію, на Банкову приїхав член штабу Цивільної блокади від «Автомайдан-Київ» Дмитро Каль. 

«Я приїхав від громадянської блокади Криму, не розуміючи, що буде відбуватися сьогодні тут і хто буде збирати людей. Як виявилося, все в повному порядку, ніякого незрозумілого руху тут немає», — сказав він. 

Дмитрий Каль
Дмитрий Каль

Глава Штабу Цивільної блокади Криму Ленур Іслямов раніше заявив, що керівництво блокади до цієї акції не має ніякого відношення і не відправляло туди своїх активістів.

«Найголовніший ворог зараз для нас — це Путін. Не треба нам зараз відволікатися і розпорошуватися», — написав він.

 

 

Я , как командир, головного штаба Гражданской Блокады Крыма, официально заявляю:Ничего общего с акцией , которая план…

Posted by Ленур Ислямов on 8 декабря 2015 г.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини