Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Безпрецедентний крок до посилення тиску: Human Rights Watch про масові арешти кримських татар

3 / 04 / 2019

Події минулого тижня в Human Rights Watch назвали «безпрецедентним кроком до посилення тиску на групу, яка критикувала російську окупацію Кримського півострова».

«Російська влада має відмовитися від обвинувачень, звільнити активістів і, ще до їхнього звільнення, терміново надати їм доступ до адвокатів», – сказано у заяві, розповсюдженій 2 квітня.

У повідомленні не згадується затримання 24-го активіста Едема Яячікова, чиє місце перебування від 29 березня невідоме.

Раніше заявлялося про проведення силовиками в окупованому Криму щонайменше 25 обшуків у помешканнях кримських татар.

Після наймасовіших обшуків, які відбулися в окупованому РФ Криму, затримані 20 кримських татар. Більшість з них – активісти «Кримської солідарності». Активісти Ремзі Бекіров, Осман Аріфмеметов і Владлен Абдулкадиров, яких не було вдома під час обшуків, були затримані в Ростові-на-Дону, стверджує представник слідчої групи, яка займається «справою Хізб ут-Тахрір». Едема Яячікова, 24-го кримськотатарського активіста, який перебував у розшуку після масових обшуків в Криму 27 березня, затримали 29 березня.

 

После самых массовых обысков, которые прошли в оккупированном РФ Крыму, задержаны 20 крымских татар. Большинство из них – активисты ОО «Крымская солидарность». Активисты Ремзи Бекиров, Осман Арифмеметов и Владлен Абдулкадыров, которых не было дома во время обысков, задержаны в Ростове-на-Дону, утверждает представитель следственной группы, которая знимается «делом Хизб ут-Тахрир». Эдема Яячикова, 24-го крымскотатарского активиста, который находился в розыске после массовых обысков в Крыму 27 марта, задержали 29 марта.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини