Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Безкоштовний семінар з форум-театру для жінок-переселенок

25 / 01 / 2016

За статистикою ООН, оприлюдненою в 2015 році, близько 60% переселенців в Україні – це жінки. Хтось з них переїхав до Києва два роки тому, хтось нещодавно. Для когось переїзд відкрив нові горизонти, а хтось починає все з нуля. У кожної жінки своя історія та свій досвід. Але усі вони мають спільний досвід вимушеного переселення з міст Донецької, Луганської областей та Криму і необхідність будувати нове життя в новому місті. Чи може спілкування з іншими жінками, які опинились в подібній ситуації, бути корисним у таких обставинах? Чи можуть жінки-переселенки об’єднатись, аби підтримати одна одну та разом вирішувати спільні проблеми?

«Після семінару ніби скидаєш зайву валізу, в якій ти тягла свої страхи, переживання, образи та горе. Розумієш, що ти не одна і є люди, яким було навіть важче і ти, ділячись своїм досвідом, також допомагаєш їм зробити “генеральне прибирання” всередині себе», – так розповідає про свій досвід участі в семінарі з форум-театру Анна, організатор проекту.  

Що: триденний семінар за методикою форум-театру

Коли: 29 січня с 18:00 до 21:00, 30 і 31 січня з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каву, які забезпечують організатори  

Де: Місце проведення буде повідомлено тим, хто зареєструвався на семінар

Під час семінару учасниці матимуть змогу:

  • пограти в театральні ігри та випробувати кілька театральних технік;
  • поділитись власним досвідом та історіями і на їх основі створити театральну виставу;
  • обговорити ситуації пригноблення та конфліктів, з якими вони стикаються;
  • разом через театр пошукати рішення своїх труднощів;
  • отримати підтримку, нові контакти та позитивні емоції.

Умови участі: участь безкоштовна, кількість місць обмежена. Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму за посиланням. Заявки приймаються до 28 січня включно.

Слідкуйте за новинами заходи на сторінці в фейсбук.

З питаннями та пропозиціями звертайтесь за телефоном: 066 90 40 134 (Анна)

 

Семінар проводиться в рамках проекту «Жіночі історії переселення. Від діалогу к діям». Мета проекту – створити осередок підтримки для жінок-переселенок в місті Києві на основі аналізу їхніх потреб та пошуку спільних рішень через театр.  

Тривалість проекту – 2,5 місяці. Етапи проекту: семінар з форум-театру та створення форум-вистави про досвід жінок-переселенок (січень-лютий); показ вистави для широкої аудиторії, обговорення представлених проблем та пошук рішень (лютий). За результатами обговорення форум-вистави учасниці, глядачки та організаторки проекту спільно визначать три ключові теми, які потребуватимуть уваги та вирішення. Ці теми стануть основою для зустрічей та заходів, запланованих в березні місяці. Але ми не хочемо, аби проект закінчився цими зустрічами. Ми мріємо, аби за результатами проекту була створена та почата розвиватись платформа для жінок-переселенок, де вони зможуть обмінюватись досвідом, контактами, знаннями і просто отримувати підтримку та розуміння інших жінок.

Організатори: київська громадська організація «Театр для діалогу» за інформаійної підтримки «КримSOS». Ініціатива реалізується в рамках проекту «Посилення участі громадянського суспільства в роботі Міністерства соціальної політики України в процесі національного примирення», що фінансується Фондом подолання конфліктів, сприяннястабілізації та безпеки уряду Великобританії.

 

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини