Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Безкоштовні професійні курси з програмування від компанії CyberBionic Systematics

9 / 11 / 2015

Сьогодні створення сучасних веб-сайтів можна розділити на дві категорії: розробка клієнтської частини (створення зовнішнього вигляду сайту) і розробка серверної частини (встановлення параметрів моделі поведінки сайту і визначення його структури). У кожній категорії існують свої засоби та інструменти для вирішення поставлених завдань, отже, потрібні різні знання та навички для роботи.

Запрошуємо Вас до вивчення одного з таких курсів:

  • Розробник веб-додатків: Frontend Developer
  • Розробник веб-додатків: Платформа .NET Framework
  • Розробник веб-додатків: Backend Developer

Зауважте, якщо Ви творча особистість і не бажаєте заглиблюватись в основи програмування та роботу алгоритмів, оберіть напрямок Frontend Developer. У рамках цього курсу Ви з нуля вивчите особливості верстки сайту та дизайн. Якщо ж Ви більше віддаєте перевагу програмуванню та зацікавлені в написанні «ядра» сайту, Вам підійде напрямок Backend Developer. Курс дасть Вам знання про серверні технології розробки.

Як проводиметься навчання?

Навчання проводитиметься безкоштовно онлайн через сайт компанії CyberBionic Systematic. Тобто Ви зможете виконувати всі завдання у зручний для Вас час. Також Ви матимете можливість спілкуватись та консультуватись із лекторами. Регулярно проводитимуться проміжні заліки для самотестування, що допоможуть оцінити свій рівень знань перед тим, як здавати екзамен та отримувати сертифікат.

Зверніть увагу, що реєстрацію на курси завершено. Групи вже сформовані!

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини