Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Балух виступив в суді з останнім словом

3 / 08 / 2017

Український активіст звернувся до Роздольненському районному суду з останнім словом. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Балух заявив, що насправді ніякого кримінальної справи немає, «є тільки фарс, розіграний тими, кому доручили це розіграти».

«Те, що відбувається зі мною, яскравий приклад того, як може працювати державна машина. Нічого святого, ніяких законних аргументів, нічого на неї не діє, і це все по слову одного або декількох осіб. Це перша причина мого перебування тут. Друга причина – моя любов до моєї Батьківщини, до всього, з чого я складаюся, до моєї національності, до пам’яті моїх предків, всі, кого я з них знаю, були українцями, гідними людьми, які зберігають традиції. Так нас виховували і мати з батьком. Родина для мене – це те ж саме, що і мама, сім’я, діти», – заявив активіст.

З повним текстом останнього слова Володимира Балуха можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/2vlIvC8.

Нагадаємо, український фермер Володимир Балух був заарештований 8 грудня своєму будинку в селі Серебрянка Роздольненського району Криму. Йому пред’явлено звинувачення в зберіганні боєприпасів.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини