Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Автомобілі на кримському кордоні будуть перевіряти лише співробітники міліції

8 / 10 / 2015

Оглядати автомобілі під час блокади Криму можна тільки спільно зі співробітниками міліції, заявив в коментарі «Громадьскому Радіо» заступник начальника управління МВС в Херсонській області Ілля Ківа. Дане рішення було прийнято на нараді за участю представників громадських організацій, працівників міліції, СБУ та Державної прикордонної служби України.

«Я провів нараду, в якій брали участь всі громадські організації, ми обговорили наявні питання, які накопичилися за цей час. У першу чергу, питання дисципліни. За ситуації, яка склалася на кордоні, про те, що нібито розбиваються стекла, було прийнято рішення, що всі машини оглядатимуть тільки зі співробітниками міліції», — сказав він.

В соціальних мережах набрав популярності пост українця, який нещодавна перетинав кордон з Кримом і поскаржився на неправомірну поведінку учасників акції по блокаді Криму.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини