Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Автомобіль Мельника зник зі штрафного майданчика

26 / 04 / 2016

Автомобіль, що належить екс-депутату кримського парламенту Олександру Мельнику, який 22 квітня затримали бійці Цивільного формування «Аскер» на КПВВ «Каланчак», зник зі штрафмайданчика. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор Громадянської блокади Криму Ленур Іслямов.

«В суботу автомобіль дивним чином зник зі штрафмайданчика поліції Каланчака <...> начальник поліції Каланчака Андрій Леонідович відпустив автомобіль після втручання прокурора Каланчака, якому телефонували з Києва високопоставлені сановники», — повідомив Іслямов.

Олександра Мельника, якому належить даний автомобіль, також називають одним з лідерів ОЗГ «Сейлем», на рахунку якої десятки вбивств. Довгий час Мельник залишався впливовим тіньовим лідером у Криму, а також зіграв певну роль під час анексії Криму.

«Якщо навіть плюнути на те, що цей автомобіль належить зраднику — колишньому депутату Криму, адепту «русского мира». Справа не в цьому <...> справа у тому, що ДФС України легітимізувало анексію. Вони пропустили на материк автомобіль за дорученням, виданим окупантом», — написав Іслямов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини