Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Автомобіль Мельника зник зі штрафного майданчика

26 / 04 / 2016

Автомобіль, що належить екс-депутату кримського парламенту Олександру Мельнику, який 22 квітня затримали бійці Цивільного формування «Аскер» на КПВВ «Каланчак», зник зі штрафмайданчика. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор Громадянської блокади Криму Ленур Іслямов.

«В суботу автомобіль дивним чином зник зі штрафмайданчика поліції Каланчака <...> начальник поліції Каланчака Андрій Леонідович відпустив автомобіль після втручання прокурора Каланчака, якому телефонували з Києва високопоставлені сановники», — повідомив Іслямов.

Олександра Мельника, якому належить даний автомобіль, також називають одним з лідерів ОЗГ «Сейлем», на рахунку якої десятки вбивств. Довгий час Мельник залишався впливовим тіньовим лідером у Криму, а також зіграв певну роль під час анексії Криму.

«Якщо навіть плюнути на те, що цей автомобіль належить зраднику — колишньому депутату Криму, адепту «русского мира». Справа не в цьому <...> справа у тому, що ДФС України легітимізувало анексію. Вони пропустили на материк автомобіль за дорученням, виданим окупантом», — написав Іслямов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини