Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Асоціація психіатрів України висловила подяку кримським лікарям за мужнє рішення у справі Умерова

7 / 09 / 2016

Асоціація психіатрів України на чолі з Семеном Глузманом направила лист з подякою і захопленням кримським колегами, які винесли рішення про стан здоров’я Ільмі Умерова, повідомляє Lb.ua.

“За дорученням членів Правління Асоціації психіатрів України маю честь висловити вам своє захоплення і вдячність у зв’язку з вашим мужнім і бездоганно професійним експертним рішенням у справі громадянина України Ільмі Умерова. Щиро жалкую, що політичні обставини не дозволяють нам забезпечувати вас, як раніше, сучасною спеціальною літературою російською, українською та англійською мовами”, — йдеться в листі від імені Семена Глузмана.

Нагадаємо, сьогодні заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров випущений з психіатричної лікарні, куди був поміщений примусово. Медична комісія за результатами експертизи визнала Ільмі Умерова психічно здоровим.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини