Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Артисти, журналісти і правозахисники закликали підтримати беззахисних перед COVID-19 українських в'язнів Кремля

12 / 10 / 2020

Відомі українці закликають підписати петицію із закликом до міжнародного співтовариства негайно вжити заходів, аби врятувати українських політв’язнів від тієї небезпеки, на яку їх наражає ув’язнення в умовах пандемії COVID-19.

«Зробіть три прості кроки: 

  1. Підпишіть петицію на підтримку бранців Кремля, які беззахисні перед COVID-19, за посиланням http://chng.it/cMNgJ9bV4J 
  2. Завантажте додаток #PrisonersVoice та почуйте історії звільнених бранців Кремля – Олександр Кольченко, Олега Сенцова та Володимира Балуха. Змодельована доповнена реальність перенесе вас у той час і місце, де відбувалися події – від затримання та довгих днів у колонії до повернення в Україну: https://prisonersvoice.app/ 
  3. Внесок кожного у боротьбу за їхнє звільнення важливий. Доєднуйтесь до кампанії Prisoner’s Voice https://cutt.ly/hyQkkBM », — йдеться у повідомленні правозахисників.

У промо-ролику взяли участь: телеведуча Яніна Соколова, кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв, голова правління організації «Центр Громадянських Свобод» Олександра Матвійчук, громадський діяч і колишній заручник Кремля Ігор Козловський, актриса Римма Зюбіна, музиканти Андрій Хливнюк, Олександр «Фоззі» Сидоренко та Олег «Фагот» Михайлюта, журналісти Влад Фісун та Юрій Макаров, письменниця Оксана Забужко, а також кінорежисер і колишній в’язень Кремля Олег Сенцов.

За даними КримСОС, в Росії і окупованому нею Криму за ґратами перебувають 96 українських політв’язнів. За інформацією кампанії #PrisonersVoice проросійські бойовики на Донбасі утримують в заручниках щонайменше 234 українці.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини