Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Арсена Джепаррова повернули з карцеру в камеру

19 / 06 / 2017

Фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Арсена Джеппарова в суботу перевели з карцеру в камеру. Про це повідомив адвокат Джеміль Темиш на своїй сторінці в Facebook.

Адвокат повідомляв, що в п’ятницю, 16 червня, він відвідував Джеппарова в СІЗО. На той час політв’язень провів в СІЗО 6 днів.

«Ще зовсім недавно я буквально побоювався за його життя через запалення і пухлини на обличчі. І ось в такому стані його помісти в карцер. Від холоду і сирості він ще застудив нирки. Вся права сторона обличчя німіє, очі сильно почервоніли. Каже, що його мучать сильні головні болі і на праве око він погано бачить. Під час спілкування зі мною він постійно закривав рукою праву частину обличчя в області очі. З його слів, він кожен день пише заяви на ім’я начальника санчастини, проте ніякої реакції немає», – написав адвокат.

Темішев додав, що він направив заяву на ім’я прокурора та уповноваженого з прав людини в РФ.

«Якщо Арсена не повернуть в камеру і не почнуть нормальне лікування, я змушений буду оскаржувати злочинні дії співробітників СІЗО в судовому порядку з докладним висвітленням всіх обставин даного справи», – заявив Джеміль Темишев.

Нагадаємо, фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Арсена Джеппарова посадили в карцер на 25 днів за те, що він нібито не відкрив двері в камеру на вимогу адміністрації СІЗО.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини