Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Арбітражний суд Москви відмовився арештовувати турбіни Siemens в Криму

21 / 08 / 2017

Арбітражний суд Москви відмовився арештовувати чотири газотурбінні установки за позовом Siemens. Про це повідомляє Інтерфакс.

Компанія вимагала накладення арешту на чотири турбіни, переміщені в окупований Крим, і встановлення заборони на монтаж газотурбінних установок.

Розгляд позову Siemens проти структур «Ростех», які доставили турбіни на півострів незважаючи на санкційнії – призначено на 18 вересня.

Раніше Siemens звинуватила російських партнерів у тому, що чотири турбіни, призначені для Тамані, поставили в Крим в порушення європейських санкцій. У відповідь на ці дії німецький концерн припинив постачання генеруючого обладнання російським компаніям, а також звернувся до суду.

У зв’язку зі скандалом Європейський союз вніс до оновленого списку санкцій три фізичні особи і три компанії з Росії. У список потрапили ВАТ «Технопромекспорт», ТОВ «Технопромекспорт» і «Интеравтоматика» – партнери Siemens в Росії.

Обмежувальні заходи також торкнулися заступника голови Міненерго Андрія Черезова, глави відділу міністерства Євгена Грабчака і керівника «Технопромекспорт» Сергія Топора-Гілки.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини