Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

АНОНС: XIX АКЦІЯ #WHERE IS ERVIN – “За голосом одного – тисячі, мовчить лише влада РФ”

25 / 01 / 2018

Це 19 щомісячна акція Крим СОС, активісти якої вимагають від російської влади відповісти – де знаходяться 16 безвісти зниклих громадян України, що зникли з моменту анексії Криму.

Адреса проведення заходу:  м. Київ,

–              Повітрофлотський проспект 25;

–              Повітрофлотський проспект 27;

–              Солом’янська площа 1;

–              Солом’янська площа (навпроти пам’ятнику загиблим працівникам МВС).

Контакти:  093 004 28 51

Акція проходить в рамках кампанії “Find and Free”. 

Чотири року з моменту воєнного захоплення кримського півострова супроводжуються масовими обшуками, арештами, затриманнями, допитами, зникненнями та проведенням дискримінаційної політики російської окупаційної влади в Автономній Республіці Крим у відношенні до українців та кримських татар. Сім’ї зниклих в Криму рахують дні з того часу, коли востаннє бачили своїх близьких та рідних. Російська Федерація продовжує замовчувати та не розслідувати ці справи.

Проте, долі безвісти зниклих кримчан не залишаються поза увагою адвокатів, правозахисників, журналістів та активістів. Одиночні пікети, як одна із форм протесту, покликана привернути увагу та нагадати владі Російської Федерації, що ніхто в Україні не забув про насильницькі зникнення в Криму. За кожним із учасників одиночного пікету – тисячі громадян, що не залишили Крим, проте не можуть вільно виходити на протести та вимагати від Росії відповіді за скоєні злочини на півострові.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини