Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Андрія Захтея позбавили російського громадянства

17 / 07 / 2017

Фігуранта «справи диверсантів» Андрія Захтея позбавили російського громадянства. Про це QirimInfo повідомило джерело, знайоме з ситуацією. За його словами, це пов’язано з новим звинуваченням, висунутим проти Захтея. Раніше QirimInfo повідомляли, що фігуранту «справи диверсантів» планують висунути обвинувачення в зберіганні зброї і підробці документів [російського паспорта].

Нагадаємо, на початку березня Meduza з посиланням на адвоката Олександра Попкова повідомляла, що Захтей направив в управління ФМС Росії по Криму відповідну заяву.

«Відносно мене сфальсифіковано звинувачення в особливо тяжкому злочині, і я дуже розчарований в судовій і правоохоронній системі Росії <...> в зв’язку з чим не бажаю залишатися громадянином цієї країни», – говорилося в заяві Захтея.

Нагадаємо, у Захтея також є громадянство України.

Важливо відзначити, що закон «Про громадянство Російської Федерації» не дозволяє обвинуваченим у кримінальних справах відмовлятися від громадянства.

Раніше QirimInfo повідомляли, що Захтей уклав досудову угоду зі слідством. Однією з умов підписання угоди з боку слідства була відмова від адвокатів за угодою. Інформацію про підписання досудової угоди також підтвердили адвокати Олексій Ладін і Олександр Попков.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини