Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Андрія Коломійця залучили до фізичної праці в колонії

6 / 09 / 2017

Українець Андрій Коломієць, засуджений в Криму за замах на життя колишніх співробітників «Беркута» на Майдані, почав працювати на одному з підприємств, що знаходяться на території колонії в Краснодарській області. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

«Коломієць працює практично без вихідних, з 7 ранку до 9 вечора та втомлюється фізично. Але, за інформацією Галини [дружина Андрій Коломійця], незважаючи на це, Андрію після того, як він почав працювати, стало морально легше переносити висновок. У камері, в якій тримають Андрія, зараз проживає близько 60-ти чоловік. Є серед них і ті, хто вороже ставляться до українця з політичних мотивів. Коломійцю доводиться уникати конфліктних ситуацій, ігнорувати образи, пов’язані з його національністю і громадянством», – повідомляють правозахисники.

Нагадаємо, 10 червня в Криму рішенням колишнього судді України Михайла Бєлоусова Андрій Коломієць був засуджений до 10 років позбавлення волі. Його звинуватили в замаху на вбивство двох колишніх співробітників підрозділу «Беркут» під час подій на Майдані в Києві, за кількома статтями КК РФ: ст. 105 КК РФ – вбивство двох і більше осіб (незавершене), ст. 228 – зберігання наркотичних засобів, ст. 30 – замах на злочин. Коломієць був затриманий на території Кабардино-Балкарії, а потім перевезений до Криму.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини