Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Амністовані винні в обвалі сімферопольської об'їзної дороги

31 / 05 / 2016

Головне слідче управління СК РФ по Криму припинило кримінальну справу проти співробітників ТОВ «Бахчисарайське дорожньо-будівельне управління» у зв’язку з амністією, повідомляє Кримінформ.

«У ході слідства надійшли клопотання про припинення кримінального переслідування у зв’язку з оголошенням акта амністії від 24 квітня 2015 року. У них зазначено, що вчинені діяння не передбачають п’ять і більше років позбавлення волі, а самі злочини відносяться до середнього ступеня тяжкості. Внаслідок акту про амністію кримінальне переслідування в даному випадку припиняється», — повідомила старший помічник керівника регіонального управління Слідчого комітету РФ Євгена Бєлікова.

Директор, головний інженер і майстер ділянки ТОВ «Бахчисарайське дорожньо-будівельне управління» звинувачувались у спричиненні смерті з необережності при провалі ділянки об’їзної автодороги Сімферополя 28 вересня 2014 року, в результаті чого шість людей загинули і двоє травмовані.

За даними слідства, з листопада 2008 по грудень 2010 року при будівництві автодороги Сімферополь — Дубки обвинувачені не проконтролювали процес виробництва будівельних робіт і не здійснили контроль якості будівельно-монтажних робіт. У суді вина підозрюваних була доведена.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини