Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Amnesty International закликала звільнити активістів, затриманих за одиночні пікети

15 / 08 / 2017

Amnesty International закликає негайно звільнити затриманих в понеділок кримськотатарських активістів. Про це повідомили на сайті міжнародної організації.

«Де-факто влада Криму повинна негайно звільнити затриманих у понеділок в Сімферополі кримськотатарських активістів, відмовитися від затримань за «адміністративні правопорушення» і припинити переслідування інакомислення на півострові», – йдеться в повідомленні.

Заступник директора Amnesty International по Європі та Центральній Азії Денис Кривошеєв додав, що «затримання та арешт Сервера Караметова саме по собі є брутальним порушенням прав на свободу слова і зібрань».

«Затримавши активістів, що вийшли на його підтримку, де-факто влада Кримського півострова перевершила сама себе, продемонструвавши патологічну нетерпимість до будь-якого інакомислення. Ми вимагаємо негайно звільнити всіх затриманих сьогодні кримськотатарських активістів і припинити будь-яке незаконне переслідування кримчан», – заявив Кривошеєв.

Нагадаємо, 14 серпня, активісти в Криму вийшли на одиночні пікети на підтримку затриманого активіста Сервера Караметова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини