Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Amnesty International виступила із публічною заявою до третьої річниці анексії Криму

17 / 03 / 2017

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International відзначає відсутність будь-якого ефективного міжнародного моніторингового механізму з доступом до півострова. Цей факт ще більше заохочує де-факто владу та російську владу нещадно домагатися винищення усіх ознак незгоди, запевняють правозахисники.

«Забезпечення ефективного міжнародного моніторингу ситуації з правами людини у Криму, у тому числі узгодження практичних деталей безперешкодного доступу релевантних моніторингових механізмів до півострова, має стати головним пріоритетом міжнародної спільноти», – говориться у тексті заяви.

Правозахисники заявляють про тиск на членів та лідерів Меджлісу кримськотатарського народу, який російська влада таврувала як «екстремістську» організацію.

«Пересічні кримські татари також стикаються із новими рівнями цькування, зокрема у формі обшуків їхніх осель службами безпеки, які, судячи з усього, безпідставно спрямовані на їхню спільноту. Збільшилося використання адміністративних затримань проти користувачів соціальних мереж, які публікували контент, що вважається «екстремістським» у Росії, навіть коли публікації були зроблені до анексії Криму Росією», – звітують правозахисники.

Ознайомитися із повним текстом заяви можна за посиланням на сайті Amnesty International.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини