Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Amnesty International оголосила безстрокову акцію з вимогою звільнити Сенцова та Кольченка

4 / 07 / 2016

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International в Україні розпочинає нову безстрокову акцію з вимогою звільнити засуджених у Росії кримчан Олега Сенцова і Олександра Кольченка. Про це повідомляється на сайті організації.

«Саме надзвичайна підтримка громадськості, як міжнародної, так і української, зробила можливим повернення Геннадія Афанасьєва. І тільки небайдужість та активна участь людей зможуть допомогти звільнити Олега Сенцова і Олександра Кольченко», – зазначила директор Amnesty International в Україні Оксана Покальчук.

Активісти організації закликають посилити тиск на владу Росії і домогтися звільнення Сенцова і Кольченка, а також продовжувати писати листи політв’язням в Росії .

Написання листів стає особливо актуальним напередодні дня народження Олега Сенцова, якому 13 липня минає 30 років, відзначили правозахисники.

Українського режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченка у серпні 2015 Північно-Кавказький військовий окружний суд Росії засудив до 20 і 10 років позбавлення волі за звинуваченням у тероризмі. Обидва українця провину заперечують.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини