Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Amnesty International оголосила безстрокову акцію з вимогою звільнити Сенцова та Кольченка

4 / 07 / 2016

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International в Україні розпочинає нову безстрокову акцію з вимогою звільнити засуджених у Росії кримчан Олега Сенцова і Олександра Кольченка. Про це повідомляється на сайті організації.

«Саме надзвичайна підтримка громадськості, як міжнародної, так і української, зробила можливим повернення Геннадія Афанасьєва. І тільки небайдужість та активна участь людей зможуть допомогти звільнити Олега Сенцова і Олександра Кольченко», – зазначила директор Amnesty International в Україні Оксана Покальчук.

Активісти організації закликають посилити тиск на владу Росії і домогтися звільнення Сенцова і Кольченка, а також продовжувати писати листи політв’язням в Росії .

Написання листів стає особливо актуальним напередодні дня народження Олега Сенцова, якому 13 липня минає 30 років, відзначили правозахисники.

Українського режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченка у серпні 2015 Північно-Кавказький військовий окружний суд Росії засудив до 20 і 10 років позбавлення волі за звинуваченням у тероризмі. Обидва українця провину заперечують.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини