Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Американські сенатори готують нові санкції проти Росії

13 / 06 / 2017

Представники обох партій американського сенату домовилися про нові санкції проти Росії. Про це повідомляє NBC News.

Видання повідомляє, що санкції підготовлені у відповідь на дії РФ в Сирії, в Криму, а також у відповідь на російське втручання в американські вибори 2016 року і стосуватимуться осіб, які порушують права людини, постачають зброю режиму Башара Асада, а також беруть участь в російській оборонній і розвідувальної діяльності.

Президент США Дональд Трамп вказав, що він скептично ставиться до додаткових санкцій проти Росії і не визнає, що Кремль міг вплинути на результати виборів 2016 року.

Нові санкції розглядаються у вигляді поправки до законопроекту з санкцій щодо Ірану. У документі є положення, що не дозволяє Дональду Трампу скасувати або послабити вжиті заходи без схвалення конгресу.

Лідери демократів в конгресі заявили, що підтримають іранський законопроект про санкції тільки в тому випадку, якщо в нього будуть включені жорсткі санкції щодо РФ.

«Було б трохи дивно приймати санкції, які ми повинні впровадити проти нації, яка вказує на деяку загрозу в регіоні, але (не) санкції відносно нації, яка, за даними всіх наших розвідслужб відкрито атакувала американські вибори», – розповів сенатор демократ Тім Кейн.

Нагдаємо, посли Євросоюзу 6 червня вирішили продовжити санкції щодо Криму ще на рік.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини