Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Алуштинський депутат Степанченко скаржиться на умови утримання в СІЗО Сімферополя

21 / 06 / 2017

Сьогодні, 21 червня, депутат Алуштинської міської ради Павло Степанченко повідомив про тиск на нього в СІЗО Сімферополя, про це він розповів під час розгляду Верховним судом апеляційної скарги на рішення Алуштинського міськсуду, який залишив Степанченка під вартою до листопада. Про це повідомляє «Крим.Реалії».

«Я сиджу з убивцями, наркоманами. СІЗО переповнене наркоманами. У моїй камері з 24 осіб 20 – наркомани. Камери переповнені. У мене камера розрахована на 16 осіб, у ній сидить 24. Я розцінюю такі умови, як тиск на мене, разом з відмовою у праві доглядати за старою матір’ю», – зазначив Степанченко.

2 червня, депутата Алуштинської міської ради Павла Степанченка, обвинуваченого у вимаганні грошей у представника «Єдиної Росії», побив начальник ІТТ.

Нагадаємо, Павло Степанченко, а також журналіст Олексій Назимов є фігурантами кримінальної справи про вимагання грошей. За версією слідства, вони вимагали гроші у представника Алуштинської філії російської партії «Єдина Росія» за нерозголошення відомостей, що ганьблять членів цієї партії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини