Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Алуштинському журналісту Назімову і депутату Степанченку продовжили арешт

15 / 03 / 2017

Вчора 14 березня Верховний суд Криму відхилив апеляційну скаргу захисту і визнав законним продовження арешту журналісту Олексію Назімову і депутату Павлу Степанченку. Про це на своїй Facebook сторінці повідомляє адвокат Олексій Ладін.

Назимов і Степанченко залишаться в СІЗО мінімум до 4 квітня 2017 року.

«Слідчий, клопотав про продовження арешту, бо вважав, що вони можуть перешкодити розслідуванню, яке на момент розгляду клопотання в Алуштинському суді було вже закінчене», – написав Олексій Ладін.

Нагадаємо, 3 березня Алуштинський міський суд продовжив на місяць термін утримання під вартою редактору кримського інтернет-видання «Твоя газета» Олексію Назімову і алуштинському депутату Павлу Степанченку.

Назімова і Степанченка затримали в жовтні 2016 року. За версією слідства вони вимагали гроші за нерозголошення інформації.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини