Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Активісти закликають зняти пов'язки з очей і звернути увагу на проблеми зниклих в Криму людей

23 / 11 / 2016

До традиційної акції 25 числа активісти підготували відеозвернення батька викраденого в Криму Ервіна Ібрагімова*. Щомісяця ми виходимо під будівлю Посольства Російської Федерації з вимогами знайти та звільнити 15 безвісти зниклих людей в Криму за час окупації, в тому числі і Ервіна Ібрагімова. З тих пір акція стала свого роду традицією — 25 числа кожного місяця активісти знову та знову виходять під Посольство РФ і закликають всіх небайдужих приєднуватися.

25 число стало своєрідним символом, адже саме в ніч на 25 травня півроку тому був викрадений кримськотатарський активіст, член регіонального Меджлісу кримських татар в Бахчисараї Ервін Ібрагімов. Акція проводиться з єдиною метою — привернути увагу громадськості і закликати до відповідальності за викрадення і затримання людей в окупованому Криму владу Російської Федерації.

25 листопада о 9:30 ми чекаємо Вас у будівлі Посольства РФ за адресою: м Київ, проспект Повітрофлотський, 27.

Учасники акції будуть стояти з зав’язаними білими стрічками на очах, що символізує сліпоту та небажання бачити проблему українською спільнотою, українською владою, міжнародними структурами і в першу чергу самою владою РФ, яка відповідальна за насильницькі викрадення та зникнення понад 15 мирних людей в Криму.

Контакти організаторів: (098) 782 84 96, j.fedotovskyh@krymsos.com, Юлія.

* Ервін Ібрагімов, кримськотатарський активіст, член регіонального Меджлісу кримських татар у м. Бахчисарай, був викрадений в Криму біля свого будинку 24 травня 2016 року. Камери відеоспостереження зафіксували, що його викрали люди в формі співробітників ДАІ. Вже майже 5 місяців немає ніякої інформації про його місцезнаходження.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини