Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Активісти повідомляють про дискримінацію учнів кримськотатарської школи

27 / 07 / 2017

Кримськотатарський активіст Рsза Асанов направив на адресу глави Бєлгородської районної «адміністрації» Переловіч Галини Яношевни заяву з проханням «звернути увагу на ситуацію з дискримінацією кримських татар». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє Наріман Джеляль.

«Прошу вас звернути увагу на ситуацію з дискримінацією кримських татар в бєлгородському районі. Один з фактів – це Середня школа №4 з кримськотатарською мовою навчання», – йдеться в заяві.

Активіст повідомляє, що автобус, який займається підвезенням дітей в школу приходить в Білу Скелю о 06:45 і привозить дітей до школи о 7:00. Діти змушені півтори години чекати на шкільному подвір’ї початку занять.

Асанов заявляє, що у всіх школах міста з російською мовою навчання було проведено ремонт, але тільки не в школах з кримськотатарською мовою навчання. Також у школи №4 було вилучено статус національної школи.

«Все вище сказане, приводить мене до думки про те, що це зроблено навмисне: для того, щоб якомога менше дітей кримських татар навчалося в національній школі», – додав активіст.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки РФ планує ввести в школах уроки сучасної історії Росії, які розповіли б учням про російську анексію Криму і про західні санкції.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини