Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Активісти об'єднання «Кримська солідарність» оплатили черговий штраф

20 / 09 / 2017

Сьогодні, 20 вересня, активісти об’єднання «Кримська солідарність» в Бахчисараї оплатили штраф кримськотатарському активісту Осману Белялову. Сума штрафу склала 150 тисяч російських рублів, суд звинуватив Белялова в участі в несанкціонованому мітингу. Про це повідомляє Крим.Реалії.

«Це не перший мій штраф. Перший раз мене оштрафували на 10 тисяч за підтримку друзів і братів. Коли мене оштрафували, у мене не було сумнівів в тому, що я вчинив правильно. Коли я виходив, я розумів, куди я йду – до друга і брата, я ходив на обшуки, я знаю цих людей, вони не несуть ніякої шкоди громадськості», – розповів Осман Бєлялов.

Раніше повідомлялося, що активісти об’єднання «Кримська солідарність» в Бахчисараї в рамках акції «Кримський марафон» оплатили штраф Заремі Умеровій, яку оштрафували на 300 тисяч російських рублів за статтею 282 Кримінального кодексу Росії за проукраїнські пости в Facebook.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини