Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Активісту Сулейману Кадирову призначена додаткова психолого-лінгвістична експертиза

19 / 01 / 2017

Активісту, члену регіонального Меджлісу Сулейману Кадирову призначена додаткова психолого-лінгвістична експертиза. Про це повідомляє Кримськотатарський ресурсний центр.

Згідно з результатами раніше призначеної лінгвістичної експертизи, коментар, який Кадиров нібито залишив в соцмережі Facebook не є закликом до екстремістських дій, а лише їх схваленням.

«У лінгвістичній експертизі конкретно не вказано чи є мій коментар закликом, чи все ж таки схваленням екстремістської діяльності. Тому призначили ще психолого-лінгвістичну, щоб остаточно визначиться або мої дії – це заклик, або – схвалення», – розповів в коментарі QirimInfo Сулейман Кадиров.

Нагадаємо, Сулеймана Кадирова звинувачують в порушенні статті 280 КК РФ «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації».

За версією слідства, Кадиров розмістив у своєму акаунті в Facebook відеоматеріал блогера Дем’яна Демьянченко під назвою «Новий батальйон». У ролику Демьянченко висловлювався на підтримку батальйону «Крим» і закликав вести війну проти Росії заради повернення Криму.

Раніше повідомлялося, що ФСБ РФ по Криму продовжило до 7 лютого 2017 року слідство щодо активіста. Тоді адвокат Еміль Курбедінов пов’язував продовження періоду слідства з проведенням лінгвістичної експертизи.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини