Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Активіста Сервера Барієва вивезли силовики з його будинку у смт. Роздольне

6 / 04 / 2022

Вранці 6 квітня 2022 року до будинку активіста Сервера Барієва у смт. Роздольне під’їхали два мікроавтобуси із російськими силовиками. Про це пише у facebook “Кримська солідарність”.

«Барієв встиг повідомити брата, що до нього приїхали. Я підійшов до співробітників, дізнатися причину обшуку, на що мені в грубій формі було сказано відійти, інакше я поїду з ними кататися Сімферополем», – з місця подій повідомляє журналіст «Кримської солідарності».

Фото: «Кримська солідарність».

Близько 9-ї ранку Сервера Барієва силовики вивели з дому і завантажили в газель. Жодних документів не залишили. За попередніми даними, відвезли до Сімферополя.

Сервер Барієв працює зубним техніком та займається цивільним активізмом. Він зазначав, що періодично помічав за собою стеження. За словами Барієва: «Тільки машини змінюються. Я спочатку марки запам’ятовував, номери фіксував, а потім їх стало так багато, і вони так швидко змінювалися, що перестав це робити».

Родичі викраденого залишили заяви про викрадення на гарячих лініях МВС, ФСБ та прокуратури.

«Ми звернулися до поліції Роздольненського району, за місцем проживання села Роздольне, для того, щоб написати заяву про викрадення мого чоловіка, Барієва Сервера. Нас опитали. Я пояснила їм, що з 6:30 ранку в нас відбувся обшук. Люди не представилися, не надали жодних документів. Забрали мого чоловіка, не сказавши мені, куди і для чого його везуть. Його місцезнаходження мені невідоме. У нас вилучили телефони та зв’язатися тепер з ним немає можливості. Моя заява прийняли і сказали чекати. Також повідомили, що в місцевій поліції його немає», – розповіла дружина активіста Сервера Барієва Леніра Давлятова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини