Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Активіста Марлена Мустафаєва повторно викликали в Слідчий Комітет РФ

26 / 09 / 2017

Сьогодні, 26 вересня, кримського активіста Марлена Мустафаєва повторно викликали в Слідчий Комітет РФ на окупованому півострові. Про це повідомляє «Кримська солідарність» на своїй сторінці в Facebook.

Адвокат Маммед Мамбетов заявив, що на Мустафаєва будуть порушувати кримінальну справу за статтею 282 КК РФ. Приводом для цього послужив пост у соціальній мережі, за який Марлен Мустафаєв вже відсидів 10 діб адміністративного арешту.

«За словами самого Мустафаєва, сторінку ВКонтакте він видалив після виходу із спецприймальника, але схоже навіть це не зупиняє правоохоронців від порушення кримінальної справи. Як говоритися була б людина – стаття знайдеться», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вранці 21 лютого в Сімферопольський мікрорайоні Кам’янка російські силовики провели обшук в будинку Марлена Мустафаєва. У той же день суд визнав його винним в порушенні частини 1 статті 20.3 КоАП РФ і присудили 11 діб адміністративного арешту. Причиною арешту Марлена Мустафаєва став пост у соціальній мережі «ВКонтакте», зроблений ним в липні 2014 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини