Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Активіста Абдурешіта Джеппарова засудили до 15 діб арешту через демонстрацію “нациської символіки”

16 / 03 / 2022

Білогірський районний суд розглянув справу Абдурешіта Джеппарова, обвинуваченого по статті 20.3 КоАП РФ РФ. Активіста засудили до 15 діб арешту через “пропаганду та демонстрацію нациської символіки” у відеоролику за 2019 рік. 

«Обвинувачували у пропаганді та демонстрації нациської символіки, що начебто була розміщена на його сторінці 19 серпні 2019 року, де він був адміністратором. Мова про відеоролик на п’ять хвилин про авторів відомого радянського маршу, присвяченого радянським льотчикам. Начебто там ще “активно демонстрировалась нацистська символіка”», – розповідає адвокатка Еміне Авамільова  після закінчення судового засідання.

У матеріалах справи також було заключення спеціаліста. Його кваліфікацію поставили під сумнів адвокат та сам Абдурешит. 

“Джеппаров визнав, що такий ролик дійсно був опублікований. Проте він не пропагандував символіку, а пояснював історію.Суд виніс вирок – 15 діб. Ми будемо оскаржувати рішення”, – сказала Авамільова 

Нагадаємо, що о 7 ранку 16 березня до будинку кримськотатарського активіста Абдурешіта Джеппарова приїхали один автозак, дві білі ГАЗелі зі співробітниками спецназу, поліції для проведення обшуку. Силовики вилучили жорсткий диск та забрали чоловіка до районного відділу поліції разом з двома хлопцями, які вдарили рукою машину поліцейських. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини