Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Активіст Володимир Балух залишиться в СІЗО до 4 березня

1 / 03 / 2017

Сьогодні, 28 лютого, Верховний суд Криму залишив у силі рішення Роздольненського районного суду про арешт українського активіста Володимира Балуха до 4 березня. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив кореспондент Радіо Свобода Антон Наумлюк.

Балуха звинувачують в зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які у нього, нібито виявили під час обшуку 8 грудня 2016 року.

За словами адвоката Балуха Тараса Омельченко, який ознайомився з матеріалами справи, немає ніяких доказів, що знайдені боєприпаси належать Балух. Адвокат також зазначив, що за останній місяць не було проведено жодної слідчої дії.

«Все, що відбувається, разом з третім обшуком, – це тиск на мене. Тому що в цьому мерзотних світі, яке культивує держава, я вважав за краще залишитися людиною», – заявив Балух під час засідання.

«Не так складно підняти апеляційну та касаційну скарги, щоб побачити, що мені ще рік тому погрожували підкинути зброю і патрони, щоб зробити те, що зробили зараз. Позбавити мене засобів до існування, щоб зламати. Це марно, мене можна позбавити засобів і життя, але дух не зломити», – сказав активіст в заключному слові.

На початку лютого російський правозахисний центр «Меморіал» визнав затриманого кримського активіста Володимира Балуха політв’язням і закликав негайно його звільнити.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини