Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Активіст Сулейман Кадиров ознайомився з результатами психіатричної експертизи

23 / 06 / 2017

Кримськотатарський активіст Сулейман Кадиров ознайомився з результатами психіатричної експертизи, яка проводилася в рамках слідства у порушеній проти нього кримінальній справі. Про це Кадиров повідомив в коментарі QirimInfo.

Крім експертизи активіста ознайомили з допитом експертів, які проводили лінгвістичну, психолого-лінгвістичну, а також психіатричну експертизу.

 «Психіатрична експертиза показала, що я нормальний, а з допиту експертів випливає, що мої коментарі є схваленням, а не закликом [до порушення територіальної цілісності РФ]. Слідчий також повідомив, що готується обвинувальний висновок і незабаром справу передадуть до суду», – розповів Кадиров.

У жовтні минулого року проти активіста Сулеймана Кадирова було порушено кримінальну справу за заклики до порушення територіальної цілісності РФ.

З моменту порушення кримінальної справи ФСБ вже чотири рази продовжувала по ньому слідство, за цей час Кадирова внесли в список екстремістів і заблокували банківську карту. В кінці травня по його справі почали допитувати перших свідків. Дві лінгвістичні експертизи, які проводилися в рамках цієї справи показали, що коментар Кадирова в соцмережі Facebook не є закликом до екстремістських дій.

За версією слідства, Кадиров розмістив у своєму акаунті в Facebook відеоматеріал якогось блогера Дем’яна Демьянченко під назвою «Новий батальйон». У ролику Демьянченко закликав вести війну проти Росії заради повернення Криму до складу України. Кадиров, в свою чергу, залишив під відеозверненням коментар про те, що підтримує позицію блогера. Сам активіст каже, що не розміщував дане відео у себе на сторінці і тим більше не залишав під ним коментарі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини