Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Активіст Караметов поскаржився на жорстоке ставлення працівників спецприйомника

17 / 08 / 2017

Сьогодні, 17 серпня, адвокат Едем Семедляєв відвідав затриманого активіста Сервера Караметова, який відбуває 10 діб адміістратівного арешту за «опір співробітникам поліції». Про це адвокат повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Семедляєв розповів, що Караметов вийде на свободу ввечері 19 серпня, а також закликав всіх бажаючих зустріти активіста після звільнення.

Сервер Караметов повідомив, що в камері, в якій він утримується, постійно горить світло, що заважає нормальному сну. «Також скаржиться на те, що дуже мало часу дають для прогулянок – всього лише одну годину», – повідомив адвокат.

Активіст також скаржиться на жорстоке поводження працівників спецприйомника, які розкидають речі і постіль по всій камері при ранковому огляді.

«Сьогодні під час обшуку він втратив вставну щелепу. Добре хлопці молоді, які з ним сидять, допомогли йому її знайти», – розповів адвокат.

Нагадаємо, 8 серпня російські поліцейські затримали кримськотатарського активіста Сервера Караметова, який вийшов з плакатом до Верховного суду Криму. Залізничний районний суд Сімферополя визнав винним кримськотатарського активіста за ст. 20.2 КоАП РФ і оштрафував його на 10 тис. руб., а вже 9 серпня, той же суд засудив 76-річного кримськотатарського активіста Сервера Караметова до 10 діб адміністративного арешту за «опір співробітникам поліції».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини