Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Аксьонов збрехав про наявність у нього військової освіти

18 / 09 / 2015

Інформація про закінчення россійським головою Криму Сергієм Аксьоновим Сімферопольського вищого військово-політичного будівельного училища не відповідає дійсності. Про це повідомляють Крим.Реаліі з посиланням на відповідь Міністерства оборони за запитом депутата Верховної Ради України Георгія Логвинського.

У відповіді повідомляється, що Аксьонов був відрахований з училища за недисциплінованість.

«У наказі начальника СВВПБУ по стройовій частині від 07.06.1993 №0107 значиться: «Курсанта Аксьонова Сергія Валерійовича — 13 р. відрахувати за недисциплінованість, виключити зі списків особового складу, всіх видів забезпечення і направити до Республіки Молдова м.Бельці», — сказано в документі.

Але також там зазначено, що в книзі обліку видачі дипломів СВВПБУ є реєстраційний номер диплома, запис про спеціалізацію закреслений олівцем, а в графі про одержання документа стоїть підпис.

В офіційній біографії, розміщеній на сайті російського уряду Криму стверджується, що Аксьонов закінчив Сімферопольське вище військово-політичне будівельне училище в 1993 році.

Народний депутат України Георгій Логвинський в коментарі Крим.Реаліі зауважив, що даний факт порушує як російське, так і українське законодавство.

«З точки зору правосуддя, на мій погляд, тут є склад злочину статті 358 Кримінального кодексу України та 327 — Кримінального кодексу Російської Федерації. Я думаю, що правоохоронні органи України і Росії повинні відреагувати на це повідомлення », — заявив Логвинський.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини