Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Аксьонов запропонував відбирати земельні ділянки в Криму, видані до анексії

26 / 05 / 2017

Підконтрольний Кремлю глава анексованого Криму Сергій Аксьонов хоче відбирати земельні ділянки на півострові, видані до російської окупації. Про це Аксьонов написав в Facebook.

Сергій Аксьонов заявив, що за його ініціативою були сформовані пропозиції, спрямовані Уряду РФ про внесення поправок в закон «Про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та освіті в складі Російської Федерації нових суб’єктів Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя».

«[Поправки] дадуть можливість визнавати недійсними видані державними органами України документи, що підтверджують право власності на ділянки в Криму і в Севастополі або право їх користування», – йдеться в повідомленні.

Аксьонов уточнив, що прийняття даних поправок «ніяких негативних наслідків для жителів Криму і для економіки півострова не матиме».

Так званий глава Криму додав, що ініціатива спрямована на зачистку від незаконних забудов в прибережних зонах і заповідниках півострова.

Нагадаємо, 26 квітня силовики провели рейд на радіоринку в Сімферополі.

11 квітня влада Сімферополя почали знесення мініринку на Козлова. Директор знесеного мініринку Костянтин Попов заявив, що мініринок на вулиці Козлова в Сімферополі знесли, бо місце в центрі міста знадобилося іншому забудовнику.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини