Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Аксьонов призначив нового «віце-прем'єра» Криму

27 / 09 / 2016

Першим “віце-прем’єром” Криму стане Ігор Михайличенко, повідомляють РІА Новини. Його кандидатуру вніс російський “голова” Криму Сергій Аксьонов. Попередній “віце-прем’єр” Михайло Шеремет покинув свій пост у зв’язку з обранням до Держдуми РФ.

“Щодо кандидатур віце-прем’єрів. Замість Михайла Шеремета до Держради буде внесена кандидатура Ігоря Михайличенка. Цією мій помічник. Рішення вже прийнято, наступного тижня він буде узгоджений. Щодо другого віце-прем’єра вирішується питання про скорочення посади в разі необхідності”, – розповів Сергій Аксьонов.

Про професійну діяльність Михайличенка відомо небагато. Він займає пост помічника “голови Радміну” Криму щодо забезпечення діяльності апарату “Радміну” і “голови” Криму. Також він є заступником голови комісії з припинення самовільного будівництва на території Криму та заступником керівника Робочої групи з контролю за дотриманням правил торгівлі в курортній місцевості.

Також в березні Аксьонов нагородив Михайличенка орденом «За вірність обов’язку», якого сам представив як одного з “ввічливих людей” “Кримської весни” 2014-го.

«Ігор Миколайович (Михайличенко) – один з тих «ввічливих людей» якраз, які у вирішальні моменти тут і з’явилися», – сказав Аксьонов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини