Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Аксьонов назвав «алогічною» відмову «уряду» Севастополя подарувати Криму акції Генбанку на 600 млн рублів

21 / 10 / 2016

Сергій Аксьонов назвав “алогічним” розпорядження “уряду” Севастополя скасувати рішення попереднього складу “Законодавчих зборів” про безоплатну передачу “республіці Крим” 25% акцій Генбанка, повідомляють Примечания з посиланням на Інтерфакс.

“З чого раптом в уряду виникає бажання скасувати попереднє рішення, я слабо розумію. Якась спадкоємність повинна бути в кінці кінців. Логіку їхніх дій зрозуміти не можу (…). Не знаю, чим таке рішення викликане. У бізнесі це називається обман, як це називається в такій ситуації — я не знаю”, — заявив С. Аксьонов журналістам у Сімферополі в четвер.

За його словами, “уряд” Севастополя з ним рішення не обговорював.

“Коректніше було б зняти трубку і мені подзвонити”, — зазначив Аксьонов.

“Рада міністрів” Криму і “уряд” Севастополя у серпні 2015 року увійшли до складу засновників Генбанку, отримавши безкоштовно по 25% у статутному капіталі. У червні 2016 року “губернатор” Севастополя Сергій Меняйло повідомив, що Севастополь вийшов зі складу акціонерів Генбанку, а частка Криму зросла до 50%.

Після відходу Меняйла “уряд” Севастополя під керівництвом Дмитра Овсянникова 6 жовтня скасував рішення попереднього “губернатора”. “Влада” Севастополя оцінює вартість акцій у 600 млн рублів і планує їх продати.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини