Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Аксьонов хоче відмовитися від чиновників з центру

30 / 09 / 2015

Голова «кримського уряду» Сергій Аксьонов запропонував віце-прем’єру Росії Дмитру Козаку відмінити рішення про призначення в кримські міністерства московських чиновників, пише «РБК» з посиланням на «Комерсант». На думку Аксьонова, поки що потрібно обмежитися «трьома-чотирма міністерствами».

Як розповіло джерело газети, остаточного рішення по цьому питанню поки немає. За словами джерела, на спільній з віце-прем’єром РФ зустрічі Аксьонов зазначив, що «в Криму є свої компетентні кадри, а з Москви на півострів направляють людей не того рівня». У відповідь на це Козак погодився «взяти паузу» в даному питанні.

Нагадаємо, раніше віце-прем’єр Росії доручив федеральним відомствам підготувати список високопоставлених чиновників для призначення їх на посади перших заступників керівників міністерств у Криму.

Це рішення припускало, що всі ключові питання життєдіяльності Криму прийматимуться виключно за погодженням з надісланими з центру чиновниками.

Вчора QirimInfo повідомляв, що більшість російських чиновників, яким пропонували високі посади в різних міністерствах Криму, відмовилися їхати на окупований півострів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини