Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Аксьонов доручив повернутися до питання розширення меж Сімферополя

28 / 09 / 2016

Містобудівна рада Сімферополя повернеться до питання розширення меж міста в листопаді, передає Кримінформ слова Сергія Аксьонова.

«Така робоча група є, і частина буде за рахунок ряду республіканських земель, можливо, буде прийнято рішення. У листопаді, як на мене, містобудівна рада буде», — сказав він.

Нагадаємо, у вересні 2015 російський голова Криму Сергій Аксьонов доручив створити робочу групу з розробки проекту об’єднання міста Сімферополя і Сімферопольського району. Крім підготовки плану об’єднання, група повинна була оцінити плюси і мінуси такого рішення. Пізніше з’ясувалося, що незаселені ділянки, за рахунок яких планувалося збільшення, є земельними паями.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини