Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Акції на підтримку Ільмі Умерова пройдуть в Європі і в Канаді

2 / 09 / 2016

Завтра в Україні, а також в столицях ряду держав Європи і в Канаді відбудуться акції на підтримку Ільмі Умерова. Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці в Facebook.

«Члени Виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар в ряді країн приступили до підготовки відповідних акцій. Вони будуть проводитися спільно з представниками української діаспори та тюркських організацій», – повідомив Чубаров.

Однак він не уточнив точний час і місце проведення акцій.

Чубаров також нагадав, що ідея про проведення Всесвітньої акції солідарності на підтримку Ільмі Умерова виникла у адвокатів Умерова Миколи Полозова і Марка Фейгіна під час його відвідування у психіатричній клініці в Сімферополі.

«У той же час у Туреччині, де найбільш чисельна кримськотатарська діаспора, в найближчі 3 місяці заборонені масові заходи на вулицях і площах», – зазначив Рефат Чубаров.

Нагадаємо, заступнику голови Меджлісу Ільмі Умерову інкримінують заклики до порушення територіальної цілісності Російської Федерації. З 18 серпня він перебуває на примусовій експертизі в психіатричній лікарні в Сімферополі. Стан здоров’я Умерова критичний, але кваліфіковану медичну допомогу йому не надають.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини