Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Акція «Підтримаймо політичних в'язнів разом!»

4 / 11 / 2016

Учасниками заходу стануть батьки політв’язнів Валентина Вигівського та Станіслава Клиха, Геннадій Афанасьєв та активісти правозахисних організацій.

На заході батьки бранців розкажуть, чому насправді допомога кожного з нас є напрочуд важливою для їх синів. Геннадій Афанасьєв пояснить, як підтримка усіх небайдужих людей надавала йому сил і наснаги боротися в неволі. А організатори нададуть усім охочим можливість підтримати ув’язнених:

  • спільно створити листівку для бранців;
  • самостійно написати лист чи підписати листівку;
  • надати бранцям матеріальну допомогу.

Окрім цього, ми випустимо в небо повітряні кульки, які стануть символом нашої віри у те, що всі бранці незабаром стануть вільними. Після акції запрошуємо долучитися до привітання Геннадія Афанасьєва.

«Звичайні люди своєю працею звільнили людину з полону. Вони звільнили її від катувань. Це діє! Я не можу нічого додати… Це надія для кожного ув’язненого. Це їх змога триматися та витримувати – знати, що про них пам’ятають» , – Геннадій Афанасьєв.

Ми запрошуємо всіх, кому не байдужа доля українських бранців у Російській Федерації. Приходьте, долучайтесь до акції, розповідайте друзям, підтримуйте!

 

Місце проведення: м. Київ, Майдан Незалежності (поблизу Стели Незалежності)

Дата і час: 8 листопада, 11:00

Подія в Facebook

Контакти: Таміла (067) 679-79-76; Ксенія, (096) 580-55-00

 

Вибір редакції

Ще Новини