Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Ахтему Чийгозу скасували скорочення терміну арешту

14 / 08 / 2015

Київський районний суд Сімферополя скасував рішення Верховного суду Криму про скорочення терміну перебування Ахтема Чийгоза під вартою і відновив термін арешту до 19 листопада. Про це повідомляє заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров.

«Ахтем заявив, що винуватим себе ні по яким із озвучених злочинів не вважає», – написав Умеров на своїй сторінці в соцмережі.

Раніше, 10 серпня, Верховний суд Криму частково задовольнив прохання адвоката і визначив термін перебування Чийгоза під арештом до 19 серпня.

Ахтем Чийгоз був затриманий 29 січня 2015 року і з тих пір знаходиться під вартою. Його звинувачують в організації масових заворушень 26 лютого 2014 року біля будівлі кримського парламенту.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини