Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Афганець, якого влада Криму хоче екстрадувати до Ірану, переніс інсульт

13 / 06 / 2017

Громадянин України афганського походження Мохаммад Кабір, якого влада Криму може екстрадувати до Ірану, переніс інсульт. Про це QirimInfo повідомила дружина Мохаммада Кабіра Оксана.

Вчора Роздольненський районний суд продовжив Мохаммаду Кабіру термін утримання під вартою на три місяці, до 13 вересня.

«Після суду Кабіру стало погано. Сьогодні мені подзвонили з Роздольненського ІТТ і попросили, щоб йому привезли таблетки від інсульту. Вони [співробітники ІТТ] не повідомили нічого про його стан здоров’я і лише через адвоката попросили передати таблетки. Спочатку відмовлялися викликати швидку. Зараз начебто викликали. Адвокат поки що теж не може до нього потрапити», – розповіла дружина Моххамада Кабіра Оксана, додавши, що рік тому її чоловік також перес інсульт.

Влітку минулого року житель Києва Мохаммад Кабір разом з родиною прямував до Криму. При перетині адмінкордону з окупованим півостровом його затримали російські прикордонники. Мохаммада вже 9 місяців утримують в СІЗО Сімферополя.

Влада Криму хоче екстрадувати громадянина України Мохаммада Кабіра як нібито давно розшукуваного Інтерполом особливо небезпечного злочинця. Справа в тому, що ім’я та прізвище громадянина України частково співпали з розшукуваним іранською владою злочинцем. Тільки на підставі цього УФМС Криму розглядає питання екстрадиції Мохаммада в Іран. Там йому загрожує до 5 років в’язниці.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини